...

Кръстаич обясни защо не бихме Литва

Стопкадър Спортал

Футболните ни национали се изложиха, само че треньорът им опита да прикрие резила.

Селекционерът на България Младен Кръстаич разгласи след равенството (1:1) с Литва, че нашите са играли офанзивно и са имали задоволително положения да вкарат втори гол, с който да стигнат до успеха.

" Първите 15 минути бяха малко конфузни за нас. Отправихме 24 удара и изпълнихме над 20 корнера. Трябваше да изиграем някои обстановки по-добре. Можеше да стигнем втори гол. Трябваше да бъдем по-агресивни. В първите 15 минути да пресираме по-високо. Не чакахме подобен гол след корнер. След това започнахме да играем по-добре, само че футболът е игра на голове.

Това са млади момчета. Нормално е да не отиграват по най-хубавия метод някои обстановки.

Груев се оправи добре в тази зона. Играхме офанзивно, бяхме любимци. Ще забележим по какъв начин ще се оправим със Сърбия. Дойдохме за трите точки, само че завършихме наедно. Имахме много шансове ", сподели Кръстаич след срещата, в която играхме с човек повече над 75 минути, само че все пак не стигнахме до триумфа, написа Sportal.bg.
Източник: petel.bg